+48 17 873 11 36,

Praca

Firma KLIMAR realizuje roboty instalacyjne w Polsce, głównie na trenie województwa podkarpackiego.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole – serdecznie zapraszamy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

Zakres obowiązków

  • uczestnictwo i nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych,
  • koordynacja robót instalacyjnych przy udziale firm podwykonawczych,
  • tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania,
  • odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek Inżynieria Środowiska
  • znajomości programów: AutoCAD, MS Office (z dużym naciskiem na Excel), mile widziana znajomość programu RODOS lub inny program do kosztorysowania, VENTPACK
  • umiejętności pracy w zespole
  • przedsiębiorczości i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w realizacji prac na budowie

To oferujemy

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • umowę o pracę, okres próbny – 3 miesiące, kolejna umowa na stałe
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownika robót
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie od 4.000,00 zł na rękę + PREMIA UZNANIOWA

 Benefity

  • ubezpieczenie grupowe
  • spotkania integracyjne/wycieczki firmowe
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

  • HYDRAULIK
  • MONTER WENTYLACJI
  • MONTER KLIMATYZACJI
  • KOSZTORYSANT INSTALACJI SANITARNYCH

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres: praca@klimar.rzeszow.pl

Informujemy, że aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy, że podasz dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, doświadczenie zawodowe, wykształcenie), które będziemy mogli przetwarzać na podstawie przepisów prawa.

Możesz podać także inne dane (np. zainteresowania, nr telefonu, Twój wizerunek), ale wówczas musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez nas. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Przed przesłaniem do nas swojej aplikacji (CV) zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.