+48 17 873 11 36,

O firmie

Firma Klimar jest specjalistyczną firmą instalacyjną działającą na rynku od 2008r. Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych (grzewczych, gazowych, wod-kan, oraz instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych).

Założycielami, Właścicielami i członkami Zarządu firmy są:

  • mgr inż. Marek Kawula
  • mgr inż. Paweł Kozłowski

Przez ponad 10 lat działalności, kierując się głównie dobrem Klienta oraz profesjonalnym podejściem do powierzonych nam zleceń, staliśmy się jedną z najczęściej polecanych przez Klientów firm zajmujących się projektowaniem, doborem urządzeń, realizacją dostaw i wykonawstwem systemów instalacji technologicznych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zyskując przy tym nie tylko przychylność, ale również zaufanie ogromnej grupy Inwestorów, Generalnych Wykonawców oraz klientów prywatnych z którymi współpracujemy od wielu lat.

Wykorzystując posiadaną wiedzę, zdobyte doświadczenie oraz współpracę z czołowymi producentami i dostawcami naszej branży – z pasją realizujemy wykonawstwo w coraz bardziej skomplikowanych pod względem technicznym obiektach począwszy od  przemysłowych poprzez obiekty medyczne, budynki użyteczności publicznej, powierzchnie handlowe, budynki mieszkalne wielorodzinne i usługowe oraz pomieszczenia czyste – Cleanroom.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną oraz zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, który potrafi sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom, zapewniając przy tym sprawną i rzetelną jakość usług, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo, oprócz kompleksowych realizacji instalacji sanitarnych, prowadzimy usługi i wynajem sprzętu budowlanego do wszelakich robót ziemnych, w tym sprzęt ciężki typu koparka  oraz samochody ciężarowe.

W swojej ofercie posiadamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszym klientom zapewniamy szybki czas realizacji, terminowość oraz konkurencyjne ceny, a także rzetelność i zaangażowanie.

Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci, jest dla nas ogromnym powodem do dumy, a jednocześnie bodźcem do ciągłego rozwoju.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!