CLEANROOM Oferta

Inwestując w rozwój  oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku wentylacyjnego, rozszerzyliśmy zakres usług o projektowanie, wykonawstwo oraz serwis instalacji sanitarnych związanych z pomieszczeniami czystymi tzw. CLEANROOM.

 

Gwarantujemy optymalny dobór urządzeń, komponentów oraz najlepsze rozwiązania techniczne i ekonomiczne. Z doświadczenia wiemy, jak ważną rolę w procesie produkcyjnym i laboratoryjnym odgrywa właściwie zaprojektowany system pomieszczeń czystych.


Głównym elementem wyposażenia pomieszczeń czystych jest układ kondycjonowania powietrza, który spełnia klika ważnych zadań:

- kondycjonuje powietrze,

- utrzymuje wymagana kaskadowość ciśnień,

- nie dopuszcza do kontaminacji krzyżowej.

 

Zakres naszych usług:

 

  1. dobór urządzeń - stała współpraca z producentami urządzeń pozwala na optymalny dobór wysokiej klasy urządzeń
  2. dostawa - w ramach realizowanych zleceń, zapewniamy dostawę podzespołów i urządzeń oraz elementów instalacji znanych i renomowanych producentów
  3. montaż - gwarantujemy profesjonalny montaż, wykonywany przez doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników wyposażonych w specjalistyczne, nowoczesne narzędzia
  4. serwis - zapewniamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
  5. konserwacja - rutynowe przeglądy konserwacyjne pozwalają na wykrycie drobnych uszkodzeń, których szybkie i sprawne usunięcie, nie dopuszcza do powstania poważnych awarii urządzeń lub układów.
Realizacja: IMEDIO